„Spotkania z książką”

Z dniem 28 września klasy trzecie Szkoły Podstawowej rozpoczęły akcję czytelniczą pod tytułem „Starsi młodszym”.  Akcja ta polega na tym, że uczniowie dwa razy w tygodniu, w grupie pani Gosi czytają przygotowane przez siebie teksty. Dzięki temu zarówno przedszkolacy, jak i trzecioklasiści poznają wiele ciekawych utworów literatury dziecięcej. Dziś po pierwszej wizycie uczniów, maluchom bardzo podobało się to spotkanie. Z zainteresowaniem słuchały czytanych książeczek, chętnie odpowiadały na pytania związane z czytanym tekstem. Na koniec wraz z panią Gosia podziękowały trzecioklasistom cukierkami za pięknie przygotowane czytanie i zaznaczyły, że czekają na kolejne wizyty starszych kolegów i koleżanek.

POZOSTAŁE ZDJĘCIA